Склад кафедри

Колектив кафедри складається з висококваліфікованих і переважно молодих працівників, серед яких: докторів наук – 2, професорів – 2, академіків - 1 кандидатів наук – 8, доцентів – 7,  допоміжний персонал – 3.

  4253787 1Кондратьєв Андрій Валерійович – завідувач кафедри. Завідувач кафедри з 2020 року. Закінчив Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» у 2007 р. та здобув кваліфікацію інженер-дослідника. Науковий ступінь: доктор технічних наук. Напрям наукових досліджень: розроблення інноваційних підходів та методів до вдосконалення різноманітних конструкцій і систем за рахунок використання в них полімерних композиційних матеріалів та відповідних конструктивно-технологічних рішень.

Автор більше 200 публікацій, у тому числі 5 монографій і 13 навчально-методичних видань. Був учасником більше ніж 70 міжнародних та вітчизняних конференцій та форумів.

Академік Національної Академії Наук Вищої Освіти України та член-кореспондент Інженерної академії України

Нагороди, почесні звання: лауреат Премії Президента України для молодих Вчених, лауреат Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, двократний іменний стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, трикратний іменний стипендіат Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених, стипендіат Харківської облдержадміністрації в галузі науки імені Г.Ф. Проскури для обдарованих молодих науковців. Нагороджений подякою голови Харківської обласної державної адміністрації, грамотою Харківської обласної ради та медаллю «За заслуги» ДП «Конструкторське бюро «Південне».

 

kondrashchenko e v

Кондращенко Олена Володимирівнапрофесор кафедри.

Завідувач кафедрою з 2013 по 2020 рік.
Закінчила Харківський політехнічний інститут у 1978 р. по спеціальності Хімічна технологія в’яжучих матеріалів, та здобула кваліфікацію: інженер-хімік-технолог.
Науковий ступінь: доктор технічних наук по спеціальності 05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби. Тема дисертації: Гіпсові будівельні матеріали підвищеної міцності і водостійкості (фізико-хімічні основи), 2004 р.
Напрям наукових досліджень: фізико-хімічне підґрунтя виробництва гіпсових та гіпсомістких будівельних матеріалів і виробів на їх основі.
Викладає курси: «Будівельне матеріалознавство», «Композиційні матеріали», «Корозія та захист будівельних матеріалів і конструкцій», «Наукові дослідження».
Автор більше 150 публікацій, з них 100 наукового характеру, в тому числі 19 авторських свідоцтва та патентів, а також більш ніж 20 навчально методичних видань.

 

 

 

 

morkovskaya n gМорковська Наталія Георгіївна – доцент кафедри з 2004 року.
Закінчила Харківський інститут інженерів комунального будівництва у 1992 р. по спеціальності Економіка і управління в будівництві, та здобула кваліфікацію: інженер-економіст.
Науковий ступінь: кандидат технічних наук по спеціальності 05.23.08 – Технологія та організація промислового та цивільного будівництва. Тема дисертації: Технологія безанкерного кріплення обладнання та інженерних комунікацій акриловими композиціями, 1999 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


shapoval s vШаповал Світлана Володимирівна – доцент кафедри з 2001 року.
Закінчила Харківський інститут інженерів комунального будівництва у 1985 р. по спеціальності Міське будівництво, та здобула кваліфікацію: інженер-будівельник.
Науковий ступінь: кандидат технічних наук по спеціальності 05.17.11 – Технологія тугоплавких неметалевих матеріалів. Тема дисертації: Вогнетривке електропровідне в’яжуче і бетон на його основі, 1995 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zolotova n mЗолотова Ніна Михайлівна – доцент кафедри з 2011 року.
Закінчила Харківську державну академію міського господарства у 2000 р. по спеціальності Менеджмент організацій.
Науковий ступінь: кандидат технічних наук по спеціальності 05.23.08 – Технологія та організація промислового та цивільного будівництва. Тема дисертації: Удосконалення організаційно-технологічних рішень установки анкерів в бетоні із застосуванням акрилових композицій, 2008 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

zhiglo a aЖигло Анна Андріївна – доцент кафедри з 2014 року.
Закінчила Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, 2005 р. по спеціальності Теплогазопостачання і вентиляція, та здобула кваліфікацію: інженер-будівельник.
Науковий ступінь: кандидат технічних наук по спеціальності 05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби. Тема дисертації: Отримання високоміцного гіпсового в’яжучого у турбулентному тиску, 2010 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

yakimenko o vЯкименко Олег Вікторович – доцент кафедри.
Закінчив Харківський інститут інженерів комунального будівництва у1986 р. по спеціальності Промислове та цивільне будівництво, та здобув кваліфікацію: інженер-будівельник.
Науковий ступінь: кандидат економічних наук по спеціальності 08.00.05 – Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка. Тема дисертації: Формування механізму управління інноваційним потенціалом будівельного комплексу регіону, 2018 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

atinyan a oАтинян Армен Овікович – доцент кафедри.
Закінчив Харківську національну академію міського господарства у 2005 р. по спеціальності Міське будівництво та господарство, та здобув кваліфікацію: магістр господарства.
Науковий ступінь: кандидат технічних наук по спеціальності 05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби. Тема дисертації: Вдосконалення технології отримання спученого вермикуліта з метою зниження енерговитрат, 2015 р.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

suprun o yuСупрун Олег Юрієвич – старший викладач кафедри.

Генеральний директор ТОВ “Будівельна компанія Укрпромбуд” з травня 1996
Нагороди, почесні звання: Подяка Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради (2010 р.); Орден «За розвиток науки та освіти» (2008 р.); «Орден Пошани» Міжнародної Кадрової Академії
(2007 р.); Подяка Харківського міського голови (2005 р.); Лауреат регіонального рейтингу “Харків’янин року 2004,2005,2006,2007 р.р.”; Почесна відзнака «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» (2004 р.); Почесна Грамота Харківської обласної державної адміністрації (2003 р.,2007р.); Грамота Харківської Єпархії Української Православної Церкви; Заслужений будівельник України.

Науковий ступінь: кандидат технічних наук по спеціальності 05.23.08 – Технологія та організація промислового та цивільного будівництва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lapshin a sЛапшин Олександр Сергійович – інженер кафедри, доцент.
У 1973 році закінчив ХПІ за фахом Хімічна технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей.
З 1983 року працює на кафедрі.
У 1996 році захистив кандидатську дисертацію на тему Вогнетривкі електропровідні в'яжучі та бетони на основі алюмінату барію і хроміту лантану для високотемпературних електроенергетичних систем.
В процесі роботи брав участь у госпдоговірних тематиках з Виготовлення литих вогнетривких виробів складної конфігурації, зокрема на таких підприємствах як Красногорівській, Красноармійський вогнетривкі заводи (Донецька область), завод Казогнеупори (м. Рудний, Казахстан) а також металургійні комбінати Іліча, Азовсталь (м. Маріуполь).
Також брав участь в госпдоговірих тематиках з Інститутом високих температур АН СРСР (м. Москва) та Інститутом проблем матеріалознавства (м. Київ), зокрема на таких підприємствах як Союзтермнефть (м. Краснодар, Росія, та м. Шевченко, Казахстан).
З 2010 р. Працює провідним інженером і забезпечує підготовку лабораторних робіт з будівельного матеріалознавства.

 

 

 erohina a vЄрохіна Анна Вікторівна – лаборант кафедри.
Єрохіна Анна Вікторівна закінчила Харківську національну академію міського господарства, факультет Міське будівництво та господарство.
У 2013 р. отримала диплом з Відзнакою Магістр будівництва.
У 2015 р. отримала диплом Бакалавр Облік і аудит.
У 2016 р. закінчила аспірантуру .
З 2016 р. працює в Університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова.
Лаборант кафедри ТБВ і БМ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


We have 75 guests and no members online