Абитуриентам

Інформація для вступників

Кампанія 2020-2021

2020

Розмір плати за надання освітніх послуг для вітчизняних студентів, які розпочинають навчання у 2020 навчальному році:

  1. Освітній ступінь бакалавра
  2. Освітній ступень магістра

Наша адреса − перший поверх головного корпуса Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харків, 61002, Україна. Контактні телефони кафедри ТБВ і БМ: (057) 707-31-10; (057) 707-32-40.

192   192

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 192 Будівництво та цивільна інженерія
Спеціалізація Промислове та цивільне будівництво

Вимоги до вступу на бакалавра (2019 рік):

Перелік предметів ЗНО:

За держзамовленням (бюджет): 1. Українська мова і література; 2. Математика; 3. Іноземна мова або Фізика.

Небюджетна конкурсна пропозиція (контракт): 1. Українська мова і література; 2. Історія України; 3. Математика або Іноземна мова 

Вартість 1-ого року навчання: 14400 грн. - денна форма навчання; 7000 грн. - заочна форма навчання.

Тривалість навчання: 3 р. 10 міс.

Дисципліни, які ви будете вивчати: Інженерна геодезія, Інженерна графіка, Іноземна мова, Вища математика, Фізика, Хімія, Фізичне виховання, Теоретична механіка, Будівельне матеріалознавство, Архітектура будівель і споруд, Опір матеріалів, Планування міст і транспорт, Психологія, Трудове право, Європейські стандарти бізнес-планування, Інженерна геологія та механіка ґрунтів, Інформатика і основи системного аналізу, Проектування в системі AutoCAD, ArchiCAD, Сучасні композиційні будівельні матеріали, Будівельна механіка, Будівельна техніка та технологія будівельного виробництва, Дерев’яні конструкції, Залізобетонні конструкції, Кошторисна справа та ціноутворення в будівництві, Проектування в системі Autodesk Revit, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Infra Works 360, Спецспоруди у будівництві, Безпека життєдіяльності та охорона праці, Водопостачання та водовідведення, Зведення і монтаж будівель і споруд, Комп’ютерна візуалізація, Металеві конструкції, Основи технологічного бізнесу, Філософія, Основи наукових досліджень, Основи і фундаменти, Теплогазопостачання та вентиляція, Економіка будівництва, Спеціальні фундаменти, Технична експертиза будівель і споруд, Організація будівництва та ін.

Бази практик: АТ «ТРЕСТ ЖИТЛОБУД – 1», АТ «ЖИТЛОБУД – 2», ПрАТ «Харківський плитковий завод».

Основні посади, які можуть обіймати фахівці: майстер, інженер-проектувальник, інженер з технічного нагляду, інженер з проектно-кошторисної роботи, інженер-будівельник.

Вимоги до вступу на магістра (2019 рік): 

Перелік предметів: 1. Екзамен з фаху; 2. Іноземна мова (ЗНО).

Вартість 1-ого року навчання: 15700 грн. - денна форма навчання; 7700 грн. - заочна форма навчання.

Тривалість навчання: 1 р. 4 міс. магістр, 1 р. 10 міс. магістр-науковець - денна форма навчання; 1 р 10 міс. - заочна форма навчання. 

Дисципліни, які ви будете вивчати: Методологія наукових досліджень, Професійна іноземна мова, Менеджмент в будівництві, Геоінформаційні технології, Економіка інвестицій, Будівництво у складних умовах, Охорона праці, Реконструкція будівель, Технологія зведення, ремонту та реконструкції будівель та спецспоруд, Корозія та захист будівельних матеріалів та конструкцій, Управління поведінням конструкцій та ін.

Бази практик: АТ «ТРЕСТ ЖИТЛОБУД – 1», АТ «ЖИТЛОБУД – 2», ПрАТ «Харківський плитковий завод».

Основні посади, які можуть обіймати фахівці: виконавець робіт, майстер, начальник відділу, начальник лабораторії з контролю виробництва, інженер-проектувальник, молодший науковий співробітник, інженер з технічного нагляду, інженер з проектно-кошторисної роботи, інженер-будівельник, інженер-будівельник з реставрації пам'яток архітектури та містобудування, технолог (будівельні матеріали), інженер-конструктор, консультант із енергозбереження та енергоефективності, викладач вищого навчального закладу, інженер з нормування праці, інженер з організації праці, експерт технічний з промислової безпеки, інженер з організації керування виробництвом, фахівець з міського та районного планування.

КОНТАКТИ

Якименко Олег Вікторович тел. 707-31-10
Кафедра Технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів:
м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17
(метро «Архітектора Бекетова»)
кімн. 102, 104 (центральний корпус, 1 поверх)
телефон: (057) 707-31-10
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт, faceboo 


На сайті 62 гостей та користувачі відсутні