Відкривай Україну

8 червня 2019 року в рамках Всеукраїнського освітнього проекту "Відкривай Україну" Благодійною організацією "БФ ФСІ" 3 країни в Україну" пройшов Фестиваль освітніх інновацій.
 У заході прийняли участь команди школярів з м.Харкова та Харківської області, всього близька 1000 осіб.
 Під час Фестівалю представники науково-педагогічного складу ХНУМГ ім. О.М.Бекетова презентували діяльність Університету через різноманітні активності.
 Фестиваль відбувся на базі Харківського національного універсітету радіоелектроніки.
v dkrivaj ukra nu 1
v dkrivaj ukra nu 2
v dkrivaj ukra nu 3
v dkrivaj ukra nu 4
v dkrivaj ukra nu 6
v dkrivaj ukra nu 5

З 80-річчям кафедри

ob

Защита магистерских работ 2017 года

25 января 2017 года на кафедре ТСП и СМ прошла успешная защита магистерских работ иностранных студентов специальности ПГС.
Поздравляем состоявшихся магистров промышленного и гражданского строительства! Успехов в работе!

Ярмарка вакансий, апрель 2017

5 и 6 арпеля в рамках «Ярмарки вакансий» были проведены встречи с потенциальными работодателями из СК «УКРПРОМБУД» и ООО «Новаторстрой».

Мастер-класс "Венецианская штукатурка"